793 935 024

Skontaktuj się z nami

O NAS

 

Biuro Podatkowe Doroty Kusz powstało z zamiłowania do podatków i księgowości bo w życiu zawodowym najważniejsze jest to, żeby robić to co się lubi,  tylko wtedy jesteśmy w stanie wykonywać profesjonalnie, rzetelnie i zgodnie z własnymi predyspozycjami wyznaczone cele i powierzone zadania, osiągając przy tym satysfakcje i spełnienie.

Zawód księgowej wymaga ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz śledzenia na bieżąco szybko zmieniających się przepisów podatkowych. Ukończyłam studia wyższe o specjalności Podatki oraz Bankowość i rynki finansowe , posiadam certyfikat „Specjalisty do spraw rachunkowości” i zaświadczenie ukończenia kursu o tematyce „Płac i ubezpieczeń społecznych”.

Jestem członkiem Stowarzyszenia Współpracujących Biur Rachunkowych  którego członkowie prowadząc swoje biura w całej Polsce dzielą się ze sobą swoją wiedzą i doświadczeniem. W sytuacjach trudnych podatkowo, wymagających konsultacji, w grupie tak wielu księgowych łatwiej przeanalizować dany problem aby znaleźć jak najkorzystniejsze i zgodne w z przepisami rozwiązanie.

Swoje doświadczenie i praktykę zdobyłam pod okiem jednego z najbardziej cenionych w okolicy doradcy podatkowego w Kancelarii Podatkowej Bińkowski.

Biuro posiada ubezpieczenie OC.

Dorota Kusz

 swbr_logocertyfikat